238_20260622_231257.jpeg

Muži v novej sezóne v IV. lige

Áčko zostúpilo z III. ligy

FC – Žolík Malacky sa v budúcej sezóne predstaví vo IV. lige

Mužstvo FC – Žolík Malacky bude v nadchádzajúcej sezóne pôsobiť v Majstrovstvách regiónu BFZ (IV. liga). Po zostupe z III. ligy Západ čaká tím obdobie konsolidácie, budovania kádra a práce na návrate medzi vyššiu súťažnú úroveň.

Pred hráčmi stojí nová výzva, ktorú budú chcieť premeniť na úspešnú sezónu a vytvoriť pevné základy pre návrat do III. ligy. Celému mužstvu želáme veľa športového šťastia, odhodlania a úspechov v novom ročníku.