Áčko opäť bez bodu

Áčko zostúpilo z III. ligy
FC – Žolík Malacky sa v budúcej sezóne predstaví vo IV. lige
Mužstvo FC – Žolík Malacky bude v nadchádzajúcej sezóne pôsobiť v Majstrovstvách regiónu BFZ (IV. liga). Po zostupe z III. ligy Západ čaká tím obdobie konsolidácie, budovania kádra a práce na návrate medzi vyššiu súťažnú úroveň.
Pred hráčmi stojí nová výzva, ktorú budú chcieť premeniť na úspešnú sezónu a vytvoriť pevné základy pre návrat do III. ligy. Celému mužstvu želáme veľa športového šťastia, odhodlania a úspechov v novom ročníku.